Warsztaty laboratoryjne w MiniLAB

Warsztaty laboratoryjne w MiniLAB trwają od września do czerwca, tak jak rok szkolny. Warsztaty odbywają się popołudniami w stałe dni w tygodniu: wtorek- Zamość, piątek - Tomaszów.

Aktualny HARMONOGRAM

ZAMOŚĆ wtorki godziny:

  • 15.30 (gr. młodsza: zerówka i 1 klasa szkoły podstawowej)
  • 16.45 (gr. starsza: klasy 5-8 szkoły podstawowej)
  • 18.00 (gr. średnia: klasy 2-4 szkoły podstawowej)

TOMASZÓW LUBELSKI piątki godziny:

  • 15.30 (gr. młodsza: zerówka i 1 klasa szkoły podstawowej)
  • 16.45 (gr. średnia: klasy 3-4 szkoły podstawowej)
  • 18.00 (gr. młodsza: 2-3 szkoły podstawowej)

PIERWSZE ZAJĘCIA

Na warsztaty można dołączyć w dowolnym momencie w trakcie roku szkolnego, w miarę dostępności wolnych miejsc. Preferujemy początek każdego z semstru.

ZAPISY NA WARSZTATY

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez Facebook oraz przez zakładkę ZAPISY. 

TEN ROK JEST INNY NIŻ WSZYSTKIE

Ze względu na stan epidemii, wprowadziliśmy wiele zmian dotyczących odbywania się zajęć, jak również uprościliśmy formalności i płatności dla klientów. Od 1 września wycofaliśmy płatność za semestr, możliwa będzie tylko płatność miesięczna. Dotychczasowe umowy z klientami w tym roku zastępujemy Regulaminem warsztatów.

CENNIK za warsztaty laboratoryjne:

- miesięczny koszt to 25 zł x liczba spotkań w danym miesiącu

- rabaty : 5% dla stałych klientów, 5% dla rodzeństwa

- opłata miesięczna jest stała, niezależnie od liczby wykorzystanych godzin przez klienta

ORGANIZACJA WARSZTATÓW W CZASIE EPIDEMII

Ze względu na bezpieczeństwo naszych uczestników, już od 1 czerwca warsztaty prowadzimy w reżimie sanitarnym. Liczba dzieci w grupie jest mała, staramy się zachowywać odstępy, dezynfekować ręce i powierzchnie. W trakcie przyprowadzania dzieci obowiązują procedury bezpieczeństwa, używamy maseczek w trakcie odbioru i przyprowadzania dzieci. Dotychczasowe pory warsztatów uległy zmianie, zwiększyliśmy przerwy między grupami, tak aby dzieci nie kontaktowały się z innymi grupami.

INDEKSY

Tak jak w ubiegłym roku, w tym roku będziemy kontynuować naukę używając indeksów. Koszt indeksu to 20 zł, jest obowiązkowy. Jest to nie tylko pamiątka z warsztatów, ale przede wszystkim zbiór najważniejszych informacji jakie dzieci przyswoiły w czasie naszych zajęć. Indeks należy wykupić przy zapisaniu dziecka na pierwsze zajęcia.

Data utworzenia 2021-04-23