Wakacje i ferie to zwykle czas odpoczynku od zajęć szkolnych. Jest to też czas, w którym dzieci i ich rodzice szukają różnych form wypełnienia wolnego czasu swoim pociechom. MiniLAB co roku przygotowujemy ciekawe tematy eksperymentów, które zamieniają wolne dni nie tylko w fantastyczną przygodę naukową, ale i naprawdę pożytecznie spędzony czas. Nawet jeśli zapiszecie się kolejny rok z rzędu na kurs – nowy program zapewnia zupełnie inne tematy doświadczeń i nie ma obaw, że dziecko będzie się nudzić. 

Półkolonie 2020 w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim 

Nie masz pomysłu na wakacje dla dziecka? Twoje dziecko dużo nudziło się w czasie epidemii? Chce pobyć z innymi dziećmi i spędzić ciekawie czas? Chcesz mieć pewność, że spędza czas bezpiecznie?

Zapisz je na Półkolonie z MiniLAB! Nasze Półkolonie mają charakter naukowy, program zawiera wiele niezapomnianych eksperymentów z dziedziny chemii, biologii i fizyki. To zabawa, w którą sprytnie wplatamy naukę. Przy eksperymentach, żadne dziecko się nie nudzi! Nasze Pracownie są doskonale przygotowane by zapewnić dzieciom bezpiecznie spędzony czas. Nasi opiekunowie i nauczyciele mają bardzo dobry kontakt z dziećmi i mnóstwo pomysłów na dobrą zabawę, która jednocześnie budzi pasję do nauki. 

Oferujemy: 

  • opiekę na dziećmi 8.00 - 16.00 dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat, 
  • całodzienne wyżywienie w formie cateringu: śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje.  
  • ciekawy program zajęć: codziennie 2 godziny eksperymentów, prace plastyczne, gry i zabawy, ćwiczenia na świeżym powietrzu, ciekawe filmy o tematyce naukowej dla dzieci
  • wyjście/ wycieczkę dostosowaną do obowiązujących przepisów sanitarnych 
  • opiekę wykwalifikowanej kadry opiekunów
  • bezpiecznie spędzony czas zgodnie z zaleceniami GIS
  • ubezpieczenie w czasie zajęć

Terminy:

Półkolonie Zamość

27 - 31 lipiec 2020 

10 - 14 sierpień 2020

Półkolonie Tomaszów Lubelski 

20 - 24 lipiec 2020

3 - 7 sierpień 2020 

KOSZT : 500,00 zł 

Zapisy w zakładce "Półkolonie". Liczba miejsc ograniczona.