• Wycieczki, warsztaty dla szkół i grup

  Warsztaty laboratoryjne prowadzone są dla grup uczestników. To świetna propozycja na wycieczę szkolną. Uczestnicy pracują w parach, samodzielnie wykonują eksperymenty z wybranego tematu.

 • Pokazy chemiczne

  Pokazy chemiczne to zupełnie inna forma przekazu niż warsztaty. To widowisko, w którym zgromadzone dzieci oglądają ciekawe doświadczenia chemiczne. Tematy pokazów są różnorodne, zwykle kolorowe i zaskakujące, odpowiednio dobrane dla różnych grup wiekowych.

 • Przyjęcia urodzinowe z eksperymentami

  Urodziny z eksperymentami to prawdziwa gratka dla małych odkrywców, którzy w każdej chwili i na różne sposoby próbują spędzić ciekawie i radośnie wolny czas. Jest to też najlepsza okazja na sprawienie radości dziecku, by mogło wraz z rówieśnikami przeżyć niesamowitą chemiczną przygodę w ten wyjątkowy dzień. 

 • Wakacyjne i feryjne kursy eksperymentowania

  Wakacje i ferie to zwykle czas odpoczynku od zajęć szkolnych. Jest to też czas, w którym dzieci i ich rodzice szukają różnych form wypełnienia wolnego czasu swoim pociechom. MiniLAB co roku przygotowujemy ciekawe tematy eksperymentów, które zamieniają wolne dni nie tylko w fantastyczną przygodę naukową, ale i naprawdę pożytecznie spędzony czas. 

 • Eventy, stoiska pokazowo-warsztatowe

  Ten rodzaj usługi przygotowaliśmy zarówno dla placówek oświatowych, jak i firm prywatnych czy organizacji. Nasze eventy przyciągają zawsze dużą liczbę odwiedzających, są atrakcyjne nie tylko dla dzieci, ale również opiekunów, którzy przyglądają się naszej pracy z dużym zainteresowaniem.

 • Warsztaty familijne dla najmłodszych wraz z opiekunem

  Warsztaty familijne to idealna propozycja dla maluchów wyjątkowo ciekawych otaczającego ich świata, zwłaszcza w wieku przedszkolnym. To również propozycja dla dzieci wykazujących trudności w nawiązywaniu relacji, czy też sposób wypełnienia wolnego czasu dla dzieci, które nie chodzą do przedszkola.