• Półkolonie wakacje i ferie

  Półkolonie

  Nasze półkolonie to zajęcia dla dzieci, które mają charakter naukowy, program zawiera wiele niezapomnianych eksperymentów z dziedziny chemii, biologii i fizyki. To zabawa, w którą sprytnie wplatamy naukę. Przy eksperymentach, żadne dziecko się nie nudzi! Nasze Pracownie są doskonale przygotowane by zapewnić dzieciom bezpiecznie spędzony czas. Nasi opiekunowie i nauczyciele mają bardzo dobry kontakt z dziećmi i mnóstwo pomysłów na dobrą zabawę, która jednocześnie budzi pasję do nauki. Zapewniamy różnorodną tematykę zajęć oraz  wyjścia/wycieczki w każdym z turnusów. 

  2024-05-11
  Więcej
 • Wycieczki, warsztaty dla szkół i grup

  Warsztaty laboratoryjne prowadzone są dla grup uczestników. To świetna propozycja na wycieczę szkolną. Uczestnicy pracują w parach, samodzielnie wykonują eksperymenty z wybranego tematu.

 • Pokazy chemiczne

  Pokazy chemiczne to zupełnie inna forma przekazu niż warsztaty. To widowisko, w którym zgromadzone dzieci oglądają ciekawe doświadczenia chemiczne. Tematy pokazów są różnorodne, zwykle kolorowe i zaskakujące, odpowiednio dobrane dla różnych grup wiekowych.

 • Przyjęcia urodzinowe z eksperymentami

  Urodziny z eksperymentami to prawdziwa gratka dla małych odkrywców, którzy w każdej chwili i na różne sposoby próbują spędzić ciekawie i radośnie wolny czas. Jest to też najlepsza okazja na sprawienie radości dziecku, by mogło wraz z rówieśnikami przeżyć niesamowitą chemiczną przygodę w ten wyjątkowy dzień. 

 • Eventy, stoiska pokazowo-warsztatowe

  Ten rodzaj usługi przygotowaliśmy zarówno dla placówek oświatowych, jak i firm prywatnych czy organizacji. Nasze eventy przyciągają zawsze dużą liczbę odwiedzających, są atrakcyjne nie tylko dla dzieci, ale również opiekunów, którzy przyglądają się naszej pracy z dużym zainteresowaniem.