MOŻLIWE WZNOWIENIE WARSZTATÓW - WARSZTATY SEMESTRALNE

W związku z decyzją rządu od 18 maja możliwe jest odbywanie się zajęć pozaszkolnych dla dzieci. Decyzje o powrocie dzieci na zajęcia oraz do szkół i przedszkoli  pełne są obaw i trosk, zarówno rodziców jak i organizatorów nauczania. Słyszymy też od wielu rodziców,że obecna sytuacja jest nużąca, a dzieci pragną kontaktu z rówieśnikami. Chcemy podjąć rozsądną decyzję, dlatego prosimy o przesyłanie smsowo/telefonicznie informacji czy posłaliby Państwo dziecko na warsztaty? 

Możliwe jest wznowienie warsztatów od 1 czerwca 2020. Jesteśmy w stanie tak przygotować zajęcia, aby odbywały się one zgodnie z panującym reżimem sanitarnym. Jednocześnie śledzimy aktualne infromacje o otwarciu szkół od 25 maja 2020. Nasze warsztaty odbywają się w małych grupach, a w obecnej sytuacji odbywały by się w jeszcze mniejszych (6-8 osobowych), zgodnie z zaleceniami Kuratorium na które czekamy (stosowanie maseczek ochronnych i innych środków ochrony osobostej, zapewniony płyn do dezynfekcji, odkażanie sprzętu i stoików przed zajęciami, zachowanie okręslonej odległości między stolikami, zwiększenie przerw między grupami, część zajęć na świeżym powietrzu). Dotychczasowa forma warsztatów laboratoryjnych (a więc chcoiaż by same materiały ochronne), mało liczne grupy, krótki czas - 1 godzina oraz zdyscyplinowanie uczestników w czasie zajęć, przemawiają za realnym przygotowaniem i przebiegiem tych zajęć.

W związku z tak długą przerwą spowodowaną pandemią oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  naszych klientów, możliwe że warsztaty będę odbywać się również przez całe wakacje; na zasadach jak dotychczas - raz w tygodniu popołudniami. Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w warsztatch. Można określić który to będzie miesiac - lipiec czy sierpień, czy oba miesiące (bieżemy pod uwagę plany wakacyjne naszych klientów). 

Mamy nadzieję, że aktualne polepszenie sytuacji epidemicznej pozwoli nam spotkać się z dziećmi i spędzić wspólnie wiele miłych chwil eksperymentując. 

Informacja o ewentualnym wznowieniu warsztatów zostanie przekazana przed 1 czerwca 2020.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji. 

 

Data utworzenia 2020-03-23